Usługi Dotpay - funkcjonalność i profesjonalizm

Jak wynika z najnowszych badań, ogromnym zainteresowaniem cieszy się obecnie e-handel. Zakupy w sklepach internetowych robi już co drugi Polak. Nic dziwnego – jesteśmy coraz bardziej zabiegani, dlatego chętnie korzystamy z każdej możliwości zaoszczędzenia czasu. Zamawianie produktów w Internecie pozwala na ominięcie stania w długich kolejkach i noszenia po schodach ciężkich siatek z zakupami. Cały proces kompletowania i dostarczania naszego zamówienia leży po stronie sprzedającego oraz dostawcy. A my możemy cieszyć się zakupami dowiezionymi bezpośrednio do naszych drzwi.

Za zakupy w sieci najczęściej płacimy używając nowoczesnych metod płatniczych. Rozwój technologii pozwala na coraz większe usprawnienia w zakresie płatności. Coraz chętniej korzystamy z rozwiązań optymalizujących transakcje płatnicze. Liderem wśród firm udostępniających usługi z zakresu nowoczesnych systemów płatniczych jest firma Dotpay. Firma realizuje szereg usług usprawniających dokonywanie zakupów w Internecie. Coraz więcej użytkowników decyduje się na korzystanie z wygodnych i prostych w obsłudze narzędzi ułatwiających zakupy.

Firma Dotpay jest liderem w zakresie obsługi tak zwanych skróconych ścieżek płatności. Właściciele sklepów internetowych coraz częściej decydują się na integrację swojego sklepu z taką usługą. Rozwiązanie pomaga sprzedawcom na umożliwienie kupującym wyboru spośród kilku metod opłacania zamówienia, realizowanych w jak najprostszych krokach, przy jednoczesnym wyeliminowaniu zbędnych formalności. Celem takiej strategii jest przede wszystkim usprawnienie i przyspieszenie procesu wykonywania płatności. Współcześni klienci są pod tym względem bardzo wymagający – chętniej korzystają z tych e-sklepów, w których proces płacenia odbywa się w jak najmniej skomplikowany sposób. Kluczowy staje się także czas. Kupujący nie chcą za każdym razem tracić cennych minut na żmudne wypełnianie formularza zamówienia, jeśli system może zrobić to za nich. Dotpay pozwala na optymalne skrócenie ścieżki płatności do jak najmniejsze ilości kroków wykonywanych przez klienta w trakcie dokonywania transakcji. Dzięki narzędziom Dotpay następuje automatyczne przekierowanie kupującego na stronę płatności. Wszystkie dane są uzupełniane automatycznie, a klient może cieszyć się uniknięciem czasochłonnego wypełniania formatki zamówienia.

Dotpay jest jednym z najbardziej wiarygodnych operatorów oferujących obsługę płatności walutowych. Firma optymalizuje proces płatności w obcych walutach, a jej oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm. To doskonała opcja na przykład dla przedsiębiorstw, które pragną wejść na rybek międzynarodowy.

Jedną z usług w zakresie obsługi płatności w obcych walutach jest możliwość skorzystania z tzw. eDCC. Usługa polega na płatności w tej walucie, jaka jest przypisana do karty płatniczej. Takie rozwiązanie pozwala na usprawnienie np. w momencie dokonywania zakupów w zagranicznych sklepach internetowych – wszystkie ceny na stronie portalu widzimy wówczas w złotówkach. Ponadto, Dotpay umożliwia odbieranie i wykonywanie przelewów w obcej walucie. Skala takiego przelewu wynosi 1:1, czyli unikamy w ten sposób straty spowodowanej przewalutowaniem. Dotpay umożliwia realizację przelewów walutowych dla euro, funtów brytyjskich oraz dolarów amerykańskich, czyli najczęściej używanych walut. Dotpay umożliwia również korzystanie z systemu SEPA, czyli bezstratnego odbierania przelewów w euro, zgodnie z umową o europejskim jednolitym obszarze płatności.

 

Kategorie: Porady,